Home

първоначален балон чар футбол левски ботев пловдив завършен материализъм последвам

Големият ден настъпи! Ботев приема Левски на "Колежа" в мач за историята

Левски - Ботев (Пловдив), развой на срещата по минути - Topsport.bg

Първа лига НА ЖИВО: Левски - Ботев Пловдив 1:0, ударно начало за гостите  през второто (ВИДЕО)
Първа лига НА ЖИВО: Левски - Ботев Пловдив 1:0, ударно начало за гостите през второто (ВИДЕО)

Левски - Ботев Пловдив по ТВ: Къде да гледаме последния мач за 2021 година  на "Герена"?
Левски - Ботев Пловдив по ТВ: Къде да гледаме последния мач за 2021 година на "Герена"?

Левски - Ботев Пловдив по ТВ: Къде да гледаме двубоя от Първа лига?

Ботев Пловдив - Левски 1:3 - Gol

Ботев Пловдив - Левски 0:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Ботев Пловдив - Левски 0:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев Пловдив спечели точка срещу Левски на "Герена" - По света и у нас -  БНТ Новини
Ботев Пловдив спечели точка срещу Левски на "Герена" - По света и у нас - БНТ Новини

Ботев Пловдив изпусна да бие страхлив Левски на "Герена"

Хикс на „Герена“ - Ботев Пд спря лошата си серия срещу Левски в мач с  дискусионно съдийство - efbet Лига - Dsport.bg
Хикс на „Герена“ - Ботев Пд спря лошата си серия срещу Левски в мач с дискусионно съдийство - efbet Лига - Dsport.bg

Левски срещу Ботев (Пловдив) | LevskiSofia.info

Левски победи Ботев, отмениха спорно прелестен гол на пловдивчани насред  София - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Левски победи Ботев, отмениха спорно прелестен гол на пловдивчани насред София - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Левски развали празника на Ботев (Пловдив) - Стадион

НА ЖИВО: Левски – Ботев Пловдив 1:1, ст. Георги Аспарухов, ВАР отмени дузпа  за гостите - TribunaSofia.bg: Спортни новини за Левски, ЦСКА и други
НА ЖИВО: Левски – Ботев Пловдив 1:1, ст. Георги Аспарухов, ВАР отмени дузпа за гостите - TribunaSofia.bg: Спортни новини за Левски, ЦСКА и други

Дерби в София между Левски и Ботев Пловдив

Левски - Ботев (Пловдив) 1:1, вижте развоя на срещата по минути! -  Topsport.bg
Левски - Ботев (Пловдив) 1:1, вижте развоя на срещата по минути! - Topsport.bg

Ботев (Пловдив) - Левски 1:3 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Левски - Ботев Пловдив 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Левски - Ботев Пловдив 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев Пловдив - Левски 0:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg