Home

на Побързай форт резултат от мача цска славия Сутрин Пътуване могила

Лотарията на дузпите подари билета за финала на SESAME Купа на България на  ЦСКА, Славия остана капо - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg
Лотарията на дузпите подари билета за финала на SESAME Купа на България на ЦСКА, Славия остана капо - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

ЦСКА-София с важен успех при гостуването си на Славия

Славия показа отменения гол срещу ЦСКА и отсече: Без коментар! (ВИДЕО) -  Спортни новини
Славия показа отменения гол срещу ЦСКА и отсече: Без коментар! (ВИДЕО) - Спортни новини

ЦСКА продължава с незадоволителното представяне, не успя да бие Славия - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
ЦСКА продължава с незадоволителното представяне, не успя да бие Славия - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Кой ще победи: ЦСКА - София или Славия? Играй сега в Carlsberg Домът на  феновете
Кой ще победи: ЦСКА - София или Славия? Играй сега в Carlsberg Домът на феновете

Нова издънка за ЦСКА този път на ''Армията'', Ел Маестро продължава да  търси първа победа - efbet Лига - Dsport.bg
Нова издънка за ЦСКА този път на ''Армията'', Ел Маестро продължава да търси първа победа - efbet Лига - Dsport.bg

ЦСКА победи Славия с 3:2 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

ИЗНЕНАДА! Славия удари ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

РЕПОРТАЖ: Славия - ЦСКА 0:2 - YouTube

ЦСКА отново разочарова, добра се до равенство със Славия ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ЦСКА отново разочарова, добра се до равенство със Славия ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

ЦСКА срази Славия за три минути и оглави класирането - БГ Футбол - efbet  Лига - Gong.bg
ЦСКА срази Славия за три минути и оглави класирането - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА се издъни на "Армията", фалстарт на Ел Маестро и в България ВИДЕО

ЦСКА №1 в Ефбет лига след луди три минути срещу Славия ВИДЕО

ЦСКА - Славия 1:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

ЦСКА се спъна и в Славия – Тема Спорт

Новият треньор на ЦСКА 1948: Слабите резултати на Славия не ни дават  спокойствие - KotaSport
Новият треньор на ЦСКА 1948: Слабите резултати на Славия не ни дават спокойствие - KotaSport

Агитката на "ЦСКА-София" опита да запали стадиона на "Славия" - Новини СЕГА

ЦСКА победи Славия само за три минути и поведе в класирането (ВИДЕО) ᐉ  Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ЦСКА победи Славия само за три минути и поведе в класирането (ВИДЕО) ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

ЦСКА - Славия 2:0 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

CSKA - Slavia *0:2 (7:6 - penalty shootout), 1/2 finals - Bulgarian Cup |  21.04.2022 (HIGHLIGHTS) - YouTube
CSKA - Slavia *0:2 (7:6 - penalty shootout), 1/2 finals - Bulgarian Cup | 21.04.2022 (HIGHLIGHTS) - YouTube

Славия поведе на ЦСКА с 2:0 още до 12-ата мин. с голове на Тони Тасев и  Иван Минчев, "червените" победиха при дузпите и са на финал (ВИДЕО) - Спорт  - Телеграф
Славия поведе на ЦСКА с 2:0 още до 12-ата мин. с голове на Тони Тасев и Иван Минчев, "червените" победиха при дузпите и са на финал (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф