Home

влага покрив свидетел ботев пловдив лудогорец мнозинство никел Изчисти пода

Икономичен Лудогорец удари Ботев с 2:0

Лудогорец II сломи Ботев (Пловдив) II с два гола на Влади Найденов | ПФК  Лудогорец
Лудогорец II сломи Ботев (Пловдив) II с два гола на Влади Найденов | ПФК Лудогорец

Скандал! От Ботев Пловдив са бесни, че реферите са подпрели Лудогорец - Gol

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 0:2 мач от efbet Лига - Topsport.bg

Лудогорец победи с 2:0 Ботев Пловдив на Колежа

Гол в 98' спаси Лудогорец и провали мечтания дебют на Душан Керкез начело  на Ботев Пловдив (ВИДЕО)
Гол в 98' спаси Лудогорец и провали мечтания дебют на Душан Керкез начело на Ботев Пловдив (ВИДЕО)

Ботев Пловдив и Лудогорец играят при резултат 0:1 в среща

Лудогорец излъга Ботев Пловдив, гостите са бесни - Gol

Гол в 99-ата минута спаси Лудогорец срещу осакатен Ботев Пловдив (ВИДЕО) -  Спортни новини
Гол в 99-ата минута спаси Лудогорец срещу осакатен Ботев Пловдив (ВИДЕО) - Спортни новини

Ботев Пловдив - Лудогорец 0:2 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Gong.bg

Лудогорец и Ботев Пловдив се изправят в дербито на 25-ия кръг в efbet Лига  - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Лудогорец и Ботев Пловдив се изправят в дербито на 25-ия кръг в efbet Лига - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев (Пловдив) - Лудогорец по ТВ: Къде да гледаме двубоя в Първа лига?

Лудогорец се спаси от първа загуба в Разград от Ботев Пд в 99-ата минута -  efbet Лига - Dsport.bg
Лудогорец се спаси от първа загуба в Разград от Ботев Пд в 99-ата минута - efbet Лига - Dsport.bg

Секунди не стигнаха на Ботев Пловдив да победи Лудогорец в Разград

Ивелин Попов разсипа Лудогорец, шампионите стигнаха до точката с Ботев Пд в  98-ата минута - Труд
Ивелин Попов разсипа Лудогорец, шампионите стигнаха до точката с Ботев Пд в 98-ата минута - Труд

U16: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 1:2 | Елитна юношеска група - VI кръг -  YouTube
U16: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 1:2 | Елитна юношеска група - VI кръг - YouTube

Лудогорец засили дубъла на Ботев Пловдив към Трета лига - БГ Футбол - Втора  лига - Gong.bg
Лудогорец засили дубъла на Ботев Пловдив към Трета лига - БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg

Лудогорец не успя да победи Ботев (Пловдив) | ПФК Лудогорец

10/10! Лудогорец на Петев е първи в редовния сезон на Първа лига, Ботев  Пловдив пак падна на Колежа (ВИДЕО)
10/10! Лудогорец на Петев е първи в редовния сезон на Първа лига, Ботев Пловдив пак падна на Колежа (ВИДЕО)

От Ботев (Пловдив) с информация за феновете преди сблъсъка с Лудогорец -  Topsport.bg
От Ботев (Пловдив) с информация за феновете преди сблъсъка с Лудогорец - Topsport.bg

БТА :: Лудогорец не срещна никакви затруднения срещу Ботев Пловдив и се  доближи до нова титла на България
БТА :: Лудогорец не срещна никакви затруднения срещу Ботев Пловдив и се доближи до нова титла на България

Лудогорец се измъчи срещу Ботев Пд, но се нагнезди между ЦСКА и ЦСКА 1948 -  efbet Лига - Dsport.bg
Лудогорец се измъчи срещу Ботев Пд, но се нагнезди между ЦСКА и ЦСКА 1948 - efbet Лига - Dsport.bg

Новата ера в Ботев Пловдив ще обърква плановете на Лудогорец преди мачовете  в Европа
Новата ера в Ботев Пловдив ще обърква плановете на Лудогорец преди мачовете в Европа